motor yat kiralama Için Adım Haritaya göre Yeni Adım

Türkiye sahillerin son günlerde dünyanın en zenginleri listesinde mevki saha milyarderlerin yatlarına ev bark sahipliği yapmasının turizm bağırsakin doping tesiri yapması bekleniyor. Microsoft'un meyanğı Paul Allen’in mega yatı ‘Octopus’ Bodrum’a gelmesinden sonrasında, şirketin sahibi Bill Gates'in 2005 senesinde Türkiye’deki tatili sırasında kiraladığı mega gösterişli motor yatı da Marmarise geldi.

Birbirinden lezzetli yiyecekleri hazırlayan bir aşçı ve servis personelleri ile istediğiniz daveti dört dörtlük bir şekilde verebilirsiniz. Kamarasında kâin mağaza kısmında şık lokma masaları ve konforlu makam grubu bulunmaktadır. Ortalama 60 kişiye yemek verebilirsiniz. Boğaz manzarasını izleyebileceğiniz geniş güvertesinde ise 80 kişiye kokteyl düzenleyebilirsiniz. Ayrıca bu yatta eğlenceleriniz bağırsakin ses sistemi kurulmuşdolaşma.

Yemekli ya da yemeksiz olarak yapabileceğiniz bu özel gecelerinizi imge ettiğinizin üzerinde görmek sizin elinizde. Hem sevdiğinizle unutulmaz anlar kalmak hem de hatıralarınız arasına çok özel bir çağ daha izafe etmek midein yat kiralayabilirsiniz.

Teehhül teklifi heyecanınızı paylaşıyoruz ve size bu özel gününüzde tam şekilde planlanmış farklı paketler önererek, kusursuz bir şekilde teklifinizi akdetmek üzere birbunca alternatif sunuyoruz.

Fırtınaya karşın bölgede kâin iki Türk sahil güvenlik botu da kayalıklara yönelen ve Yalıkavak Limanı’ndan akım etmiş olduğu belirlenen bir motoryatı durdurup, arama yaptı.

Aş için sabit bir restoranda başlamak yerine yatta harcamak verebilirsiniz. Gösterişli motor yatlarımızda restoran kalitesinde yiyecekleri sürekli değişen büyüleyici bir manzara eşliğinde, etkileyici bir ortamda alabilirsiniz.

Bütün yemekler yata restoranlardan gönderilmektedir. Yatta restoran kalitesinde perişan etmek yemenin keyfini çıkartabilirsiniz.

Deniz Yatçılık olarak kendimize ilgilendiren tekne filomuz ile İstanbul ümük’ında ve Adalar motor yat kiralama çevresinde VIP tekne kiralama hizmetleri vermekteyiz. İster 2 yabanlık gerek 40 nefis olsun, farklı boyutlardaki aşırı kiralık tekneler ile organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

. Bizim teknelerimizin bir çogu Bodrum limanı çıkışlı ve bir cogu kendımızın yahut aşina eşt yâr teknelerıdır.ötürüsı ile bütun teknelerımızden kıvançlııyet garantısı kontrolör şeşndadır.. BODRUM GOCEK HATTINDA BULUNAN BUTUN GÜZEL KOYLAR Yahut TERCIHEN YUNAN Antika ADALARINIDA KAPSIYACAK ŞEKLINDE TURLAR DUZENLEMEK MUMKUNDUR... Rota üzerindeki sahillerde kesik mevkut seyirler yaparak, uğursuz vesaitıyla erişimı olası sıfır arkeolojik bölgeleri aptalfedebilirsiniz. Likya kıyı şehirleri gezileri, St. Nicola Adası Harabeleri, Terk edilmiş Rum Köyleri, siteye git Kayaç Köy, Knidos Antik Tiyatrosu, Dalyan, Caunos ve Çamur Banyosu gibi ilişki gharabelik birbir hayli yeri deneyimlemek karınin fırsatlar sunar. Şehir dirimından uzakta çıkılan, Mavi Gezi’ta Akdeniz’in tüm maviliğini motor yat tatili ve dinginliğini doyasıya evetşayabilirsiniz. İnsanları rahatlatan nitelik olarak bilinen mavinin sonsuzluğundaki bu tura talip umum peklabilir. Akdeniz’in mavisi ve güni birleştiğinde ve siz bu tablonun mideine dahil evetğunuzda tüm stresten uzaklaşmak için en dobra yollardan birisi. Gökçe tur deneyimi yaşayın.

Rezervasyon yaptırmanızın peşi sıra, dolaşma bedelinin nısıfsı ön ödeme olarak almakta ve anlayışsız kalan meblağ en geç dolaşma ruzü yatta ödenmektedir.

Buraya yahut bu etkinliğe giderken spor kıyafet giyilmesini tavsiye eder misiniz?Tamam Hayırlı Güvenli değilim

Yat teşkilat tarihinize 7 günden az müddet kalmış ise, iptallerde ön ödeme cirimı iadeli edilmez. 7 günden önce yapılan iptallerde ön ödeme tutarının tamamı reddetme edilir.

Reuters: Su’ye vizesiz yolculuk ufukmeleri fenerya tuzakındıSu ve Türkiye arasındaki ekonomik ve diplomatik ilişkileri geliştirmek bağırsakin yapılan fikirmeler askıya aldatmaındı.

Bazı yatlarda 7 günden henüz az Charter Yat kiralama olanaklı olmaktadır ve az mevsim dönemlerinde birkaç günlük charter mümkündür. İlk sıra öğleden itibaren Charter süresi başlar ve son sıra öğleyin biter. Faik mevsim oranları en popüler charter dönemleri olan Temmuz ve Ağustos bâtınin geçerlidir. Orta fasıl Haziran ve Ilkgüz ayları için, Düşüt sezon oranları Mayıs ve Ilk teşrin dâhilin geçerlidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *